Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Opuchlaki

Ewa777
Portret

Dodany 21:47, 26 cze 2020
maed napisał(a)
Walczę z opuchlakami już 6 rok. Dzisiaj znalazłam taki artykuł. Może to jest sposób.
https://www.ogrodinfo.pl/szkolkarstwo/bergenia-jako-pulapka-na-opuchlaki/

Też walczę od lat z opuchlakami. Wypróbuję teraz pomysł z bergenią. Dzięki

Dodany 17:42, 12 lip 2020
Anda napisał(a)
Martka, nicienie możesz po prostu rozprowadzić po ogrodzie konewką. Najlepiej podlewać tam, gdzie występują zagrożone rośliny. Nie zapomnij o doniczkach, jeśli masz tam również objawy żerowania.

Forumowiczko Ando udzielając takich błędnych porad, narażasz innych właścicieli ogrodów na duże straty zarówno finansowe jak i straty roślin w ogrodzie. Na stronach firm sprzedających nicienie jest dokładny opis użytkowania i zalecenia, również porady forumowiczki Toszki i Mary sa godne naśladowania. Poczytaj ich porad i nie wprowadzaj ludzi w bląd.
Anda
Imgp5397 2

Dodany 19:41, 12 lip 2020
Ogro napisał(a)

Forumowiczko Ando udzielając takich błędnych porad, narażasz innych właścicieli ogrodów na duże straty zarówno finansowe jak i straty roślin w ogrodzie. Na stronach firm sprzedających nicienie jest dokładny opis użytkowania i zalecenia, również porady forumowiczki Toszki i Mary sa godne naśladowania. Poczytaj ich porad i nie wprowadzaj ludzi w bląd.

Te informacje nie są błędne. Sama w ten sposób używałam nicieni i się pozbyłam opuchlaków. Również w szkółce ogrodniczej, w której pracuję z powodzeniem w ten sposób używamy regularnie nicieni.

Tak swoją drogą to ciekawa jestem, kto ukrywa sie pod tym nickiem. Dzisiejsza rejestracja i od razy atak na mnie - zajmij się czymś pożytecznym zamiast mącić i głupoty pisać.
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni http://www.gartenfotoart.de/ Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies