Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

15. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD - Zielony design 2013

Kalia
Ogrod zielony design grafika

Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 2
Dodany 19:01, 24 mar 2013
Bogaty program, a w nim obok części wystawienniczej, wydarzenia towarzyszące: konferencja branżowa, Strefa Młodego Architekta Krajobrazu, ogród pokazowy, kiermasz ogrodniczy - to atuty, które przyciągają na targi MIASTO OGRÓD – Zielony design do Szczecina wielbicieli zieleni. Tegoroczna 15. edycja targów odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia.Dla jednych targi są miejscem promocji, nawiązywania kontaktów biznesowych, pozyskiwania klientów, dla innych – zdobywania wiedzy, czerpania pomysłów i inspiracji, dla jeszcze innych – okazją do rozmów o ogrodach i roślinach czy robienia korzystnych cenowo zakupów ogrodniczych.

Co w programie?

- Oferta firm z branży ogrodniczej - poznasz nowe trendy, porozmawiasz bezpośrednio z producentami.

- Strefa Młodego Architekta Krajobrazu - porozmawiasz z architektami o swoim ogrodzie, wybierzesz architekta, który zaprojektuje Twój ogród.

- Kiermasz ogrodniczy - kupisz rośliny, wyposażenie oraz dekoracje ogrodowe.

- Pokazy florystyczne, pokazy sztuki bonsai.

- Ogród pokazowy – tworzony na terenie zewnętrznym MTS według zwycięskiego projektu wyłonionego podczas konkursu odbywającego się wśród studentów Katedry Architektury Krajobrazu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, przy udziale firm z branży ogrodniczej i budowlanej. Tym razem będzie to ogród w stylu naturalnym.

Międzynarodowe Targi Szczecińskie
Szczecin, ul. Struga 6-8

http://www.mts.pl

Godziny otwarcia: pt.-sb. 10:00-18:00, nd. 10:00-17:00; wstęp bezpłatny.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies